YÜN CAMİ HALISI

Cami halısı olarak yün kullanıldığı takdirde ipliği gereği yumuşak bir biçimde olan yün halı esnekliğini kullanarak namaz kılan kişinin rahat bir şekilde ibadetini gerçekleştirmesine olanak tanır. Camiler gün içerisinde binlerce kişinin içerisinde bulunduğu ibadethanelerdir.

Hoş Bir İzlenim Çok Önemli

Cami

ler ruhen rahatlatıcı olduğu kadar içerisinde bulunan aksesuarlar ile de insanın içini rahatlatan bir atmosfere sahiptir. Bu argümanların başında ise cami halıları gelir. Görüntü açısından hoş bir izleneme kavuşan cami halılarının iplikleri de koku yapmayan türden seçilmektedir. Bunun nedeni ibadet anında kişiyi rahatsız etmesinin önüne geçerek her türlü konforu sağlama düşüncesidir.

Yün Cami Halıları İpliği Neden Çok Önemli?

Gün içerisinde binlerce insanın ibadetini gerçekleştirmek için geldiği camilerde bulunan halılar namaz kılmanın daha rahat ve konforlu olması için yumuşak ve rahat olmalıdır. Cami halısı olarak yün kullanıldığı takdirde ipliği gereği yumuşak bir biçimde olan yün halı esnekliğini kullanarak namaz kılan kişinin rahat bir şekilde ibadetini gerçekleştirmesine olanak tanır.

Isı Yalıtımı Ve Enerji Kaybı

Camiler gün içerisinde binlerce kişinin içerisinde bulunduğu ibadethanelerdir. Cami halılarının yıpranmaması adına tercih edilen yün cami halıları dayanıklı yapısından ötürü yıllar boyunca kullanılabilir. Cami halıları ipliği gereği ısı yalıtımını ve enerji kaybında yüksek oranda tasarruf sağlar. Yün ipliğin doğal olmasından ötürü herhangi bir kanserojen madde içermeyen yün camii halıları yapısı gereği kir ve bakteri tutmaz.

 

Yün Cami Halıları Fiyatları

Cami halısı fiyatları öncelikli olarak halı kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Kalite olarak adlandırılan şey halının kullanım ömrü, yıkamaya dayanıklılığı ve kalınlığıdır. Bu özellikler cami halısı fiyatları için modellerin kendi içinde belirleyici olmakla beraber halı fiyatları modele göre de değişebilir. Halılarda dokuma farkı olduğundan fiyat farkları olması da muhtemeldir. Bu sebeple alınmak istenen halı öncelikli olarak cami taban alanına göre sonra da kullanışlılığa göre değerlendirilmelidir.

DEVAMINI OKU ...
Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!