HANZADE  CAMİ HALISI 

HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan Hanzade  Cami Halıları, Hanzade Halı Cami Ana Bayisi olarak iç piyasada ve yurt dışındaki Marka tanınırlığını Cami halısında da en üst noktaya taşıyarak Cami Halısı sektörün de Hanzade halı çizgisiyle sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Şu ana kadar cami halısı sektöründe üretimi yapılmamış ve satılabileceği kaygısı duyulan en üst seviyede ki, birbirinden güzel desenleri ve eşsiz dokusuyla özel tasarlanmış halıları satışını yapmaya başlamasıyla tüm Türkiye'de ve Dünya ülkelerin de tercih edilen bir marka olmuştur.

Ürün çeşitliliğimiz diğer firmalara göre daha fazla olması ve renklerde camilerimizde ki tüm tasarımları dikkate alarak İslam geleneğine uygun desenleri ve modern tasarımlarıyla her türlü zevk ve bütçeye hitap etmektedir. Avrupa,Amerika,Asya,Afrika Kıta Ülkeri ve  Rusya, Almanya, Norveç, Cezayir, Irak, Abu Dhabi, Dubai başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine Cami halısı ihracatı Ve Uygulaması yapmaktadır.

Hanzade Cami Halıları ürün ve hizmet kalitesinde en mükemmeli sunabilecek kadar güçlü ve büyük olmayı, ancak ürün ve süreç bazında uzman, kadro ve yönetimde sade, müşteri odaklanmasında yoğun olacak şekilde küçük kalmayı başaran güçlü, büyük ve sürekli büyüyen sektöre yön veren lider firma olmayı hedefleyecektir.

CAMİ HALISI İSLAM KÜLTÜRÜNÜN TEMEL PARÇASI OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR

İslam kültürünün en önemli parçaları arasında yer alan cami halısı modelleri ibadet alanlarında rahatça ibadet edilebilmesinin yanı sıra camileri ferah bir görüme kavuşturuyor. Göbekli ve saflı cami halısı modelleri ile ibadet edilecek alanı en konforlu hale getirebilirsiniz

KONFOR ÖN PLANDA

Bu modeller arasında en önemli özellik konforlu olması. İnsanların ibadetlerini yerine getirirken en rahat ortamı sağlaması için üretilen cami halısı modelleri ile ibadethanalere konforlu çözümler sunabilirsiniz. Cami halısı modellerinde en çok tercih edilen modellerden olan göbekli cami halısı genellikle caminin ortasında bulunan büyük aydınlatmaların altında konumlanan ve camilere ihtişam katan halı modellerindendir.

HİJYEN VE KONFOR

Konforun yanı sıra cami halısı seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi hijyen konusudur. İnsanların rahatça ibadet edebilmeleri adına hijyenik bir ortam sağlanması gereken yerlerde Çelebizade Cami halıları ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Gün içerisinde binlerce insanın giriş yaptığı ibadethanelerde bulunan Çelebizade cami halıları ibadethane içerisinde hijyenin, estetiğin ve konforun belirlenmesinde önemli faktörler arasında yerini alır.

CAMİ HALILARI GELİŞEN TEKNOLOJİYE AYAK UYDURUYOR

Son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile bu modellerde de değişim yaşanmaya başlandı. Günümüz özelliklerine ayak uyduran cami halısı modelleri gelişen teknolojiyle renk, desen ve tasarım sınırı olmadan ibadethanelerin havasını değiştiriyor.

KONFORUN YANINDA DAYANIKLI CAMİ HALISI MODELLERİ

Cami halılarında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar arasında ayrıca dayanıklı olması yer alıyor. Uzun süreler kullanılabilen modeller ile hem ibadet eden kişilere konfor sağlayıp hem de islam kültürünün temel parçalarından olan halıları bir arada sunabilirsiniz. Ayrıca uzun yıllar kullanılan bu halılar ibadethanelerin daha ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayarak daha aydınlık bir alana sahip olma imkanı vermektedir.

CAMİLERE UYGUN İKİ FARKLI TÜR

Camilerde yapıya uygun olarak kullanılan iki tür halı vardır. Bu modellerden ilki geleneksel motiflerin yer aldığı ve islam kültürünü yansıtan göbekli cami halısı modelleridir. Bunun yanı sıra geleneksel motiflerin yanında modern görünüme uygun olarak düz renkli halıların tercih edildiği modeller ise saflı cami halısı modelleridir. Bu modeller camilerde sadelik ve şıklığı aynı paydada birleştiren modeller olarak öne çıkmaktadır.

 

 

Web:www.hanzadecamihalisi.com

E-mail:İnfo@netafloor.com

Tel:0212 656 12 65

Whatsap and Gsm:0533 920 90 30Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!